KONST / Litografier / Färglitografier 8816651
nr 881 6651
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Stockholms motiv, onumrerade, motivet: 16x23
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 mars 2014
kl 20:31:11
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant